Handleveske som er både praktisk og pen. Ja, det er mulig med Basil sin nye serie Magnolia. Vi syns blomstermønsteret er pent, samtidig som vi VET den er praktisk :-)
Værbestandig og romslig
Materialet er vannavvisende og glidelåsen er vanntett. I tillegg brettes toppen for å hindre vannsprut fra å komme inn. Innvendig er det ett stort rom og flere små lommer.
Praktisk
Har du (som alle andre) et behov for å ta med alt mulig ... treningstøy, handletur, jobb og lignende. I så fall tror vi dette er vesken for deg. Den heter Shopper fordi den er allsidig og romslig. Reflekser på hver side. Kombinert håndtak og skulderstropp.
Festes på bagasjebrett
På baksiden, bak en lomme med glidelås finner du et feste som er laget for å passe så og si alle typer bagasjebrett. Også elsykler med batteri under bagasjebrettet. Den gule kroken brettes ut for sikre vesken mot å hoppe av i fart. Dette er en enkel rask og universell løsning.
Mål: 42 x 39 x 16 cm
Volum: 18 liter